Regulamin

Liga Typera -Amatorska Liga Piłki Halowej -Zarzecze 2018/2019

Regulamin

Główną ideą tej zabawy jest najtrafniejsze wytypowanie spotkań przyszłej kolejki oraz wyłonienie najlepszego typera całej ligi.

  1. Typować można tylko do momentu zamknięcia typowania na daną kolejkę / mecz. Zamkniecie typowania odbędzie się pół godziny przed startem danej kolejki rozgrywek.
  2. W przypadku kilkukrotnego wytypowania wyników tej samej kolejki / meczu zachowane zostaną tylko ostatnie typy. Komentarze edytowane nie będą brane pod uwagę.
  3. Za każdy trafiony typ przyznawane są punkty, które następnie są sumowane i decydują o pozycji w tabeli końcowej.
  4. W przypadku jeśli dana kolejka / mecz / nie odbędą się w planowanym terminie, zostaną przełożone czy też przerwane - punkty za typowanie wyniku nie będą naliczane.
  5. Głosowanie odbywać będzie się na stronie FB Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zarzeczu w poście, który zapowiadał będzie daną kolejkę. Swoje głosy będzie można oddawać w komentarzach pod tym wpisem.
  6. Zwycięzca otrzyma atrakcyjną nagrodę. Aby wygrać należy zdobyć jak największa ilość punktów. Punkty będą się sumować w czasie rozgrywania wszystkich kolejek VII Edycji Amatorskiej Ligi Piłki Halowej w Zarzeczu.
  7. Zawodnicy również mogą brać udział w zabawie !
  8. Punktacja na każdą kolejkę rozgrywkową
  • poprawne wytypowanie zwycięzcy oraz poprawnego wyniku -3 pkt
  • poprawne wytypowanie tylko zwycięzcy / rozstrzygnięcia -1 pkt

Wyniki typowań po każdej kolejce będą aktualizowane i udostępniane na stronie www.alphzarzecze.futbolowo.pl w zakładce Liga Typera

Zapraszamy do gry!

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości